Šest ustavnih sodnikov razkrilo dodatne ...

Skrivajo premoženje: razkrivamo nepremičnine, ki...

oblak danilovic Ekipa24.si

Takšnega Oblaka ne poznamo! Njegova izbranka je ...

0 24.01.2020 08:08:13

Za to ni opravičila: Atleticu se je zgodilo nekaj, kar se NE BI SMELO, odgovornost je prevzel ...

Španski nogometni prvoligaš Atletico Madrid, katerega član je slovenski reprezentančni vratar Jan Oblak, je izpadel v španskem pokalu, potem ko ga je z 2:1 po podaljšku na tekmi za preboj med 16 najboljših izločil tretjeligaški klub Cultural Leonesa. Oblak sicer ne brani v pokalnem tekmovanju, sinoči ga ni bilo niti na klopi.

Tretjeligaški klub je izenačil v 83. minuti prek Julna Castanede, po 108 minutah igre pa je na veselje navijačev na stadionu Reino de Leon Sergio Benito dosegel zmagoviti gol.

To je prvič po letu 2011, da je Atletico v pokalu izgubil proti nižjeligašu.

"Nikakor nismo mogli zadeti in to je moja odgovornost. In kadar ne moreš zadeti, je vse precej težje," je dejal trener Diego Simeone po tekmi.

Značke: atletico, simeone, pokal