Zaigralo vam bo srce! Ste videli, v kakšni majici...

lara, topki, skrito-v-raju Njena.si

Skrito v raju: Skrivnost Larinih pletenih topkov

3 13.12.2019 10:42:43

KAJ je storil?! PSG je dobil enajstmetrovko, Neymar je prijel žogo, nato pa s svojim dejanjem ŠOKIRAL! (video)

PSG je v zadnjem krogu skupinskega dela lige prvakov visoko premagal Galatasaray.

Zadnji krog skupinskega dela lige prvakov je bil za PSG le formalnost, saj so si že pred zadnjim krogom zagotovili napredovanje v osmino finala.

Na zadnji tekmi so aktualni francoski prvaki s kar 5:0 premagali turški Galatasaray, za PSG pa je zadelo pet različnih nogometašev. V 32. minuti Mauro Icardi, let 3 minute kasneje je gol dosegel Pablo Sarabia. V 46. minuti je bil uspešen Neymar, v 63. minuti Kylian Mbappe, v 84. minuti pa je PSG za nameček dobil še enajstmetrovko. Izvesti bi jo moral Neymar, a je ta vzel žogo in jo dal Edinsonu Cavaniju, ki je bil uspešen. "Cavani je izjemen izvajalec enajstmetrovke, ne nazadnje je Matador. Edino, kar je na tekmi potreboval, je zadetek, tako pa je zadel in vsi smo srečni," je razkril Neymar, ki je enkrat za spremembo ni znašel v vlogi porednega fanta.

Značke: neymar, psg