2 21.08.2019 23:25:48

Rosenborg je IZLOČIL MARIBOR, v Zagrebu pa so potem Norvežani DOŽIVELI TOLE! (video)

Goran Mehkek / CROPIX
V sredo so bile odigrane nove tekme play-offa kvalifikacij za ligo prvakov.

V Zagrebu je Dinamo z 2:0 premagal krvnika Maribora Rosenborg, zadetka sta dosegla Bruno Petković z enajstih metrov v deveti minuti in Mislav Oršić v 28., Petar Stojanović pa je za Dinamo odigral celo tekmo.

Crvena zvezda se z gostovanja pri Young Boysih - pred tekmo je bilo zelo vroče na bernskih ulicah - vrača z ugodnim izidom 2:2. Gostitelji so povedli že v sedmi minuti prek Rogerja Assaleja, Zvezda je izenačila v 18. z zadetkom Miloša Degeneka, Mateo Ezequiel Garcia je na začetku drugega polčasa Beograjčane povedel v vodstvo, Young Boys pa so izenačili v 76. minuti iz enajstmetrovke, ki jo je uspešno izvedel Guillaume Hoarau.