56.532 evrov: to je rekorder po zaslužku med ...

Kate in Harry - Če se bo to zgodilo, se bosta ...

ekipa ilek stuhec Ekipa24.si

Kaj je narobe? Slovenci bežijo v tujino! Jih doma...

0 19.08.2019 10:13:10

Kakšen VIKEND! Ne le Maribor in Barcelona, tudi FRANCOSKI prvak je doživel KATASTROFO! (video)

PSG je v drugem krogu francoskega prvenstva klonil, z 2:1 je bil boljši Rennes.

Minuli konec tedna je bil strupen za mnoge aktualne prvake - klonil je Maribor, klonila je Barcelona, presenetljivo pa je bvrez točk ostal tudi PSG. Ta je še vedno brez Neymarja, ki uradno ne igra zaradi poškodbe, neuradno pa čaka na (morebitni) odhod, toda kljub temu bi se morali zvezdniki pariškega velikana tudi brez njega kosati z veliko bolj skromnim Rennesom.

Parižani so tekmo začeli zelo udarno, goste je v vodstvo v 39. minuti tekme popeljal Edinson Cavani, le nekaj trenutkov pred polčasom pa je uspel izenačiti Mbaye Niang. Le tri minute po polčasu pa so domači na veliko veselje uspeli povesti z 2:1, kar je bil tudi končni izid tekme.

Značke: neymar, psg