Gorsko kolesarstvo v Mariboru: holivudarji se ...

Afera sodna stavba: kabinet Andreje Katič bo ...

Anže Logar izzval Janšo: »Pripravljen sem na ...

Kate Middleton - okrevanje v ‘raju’

luka doncic dallas pm Ekipa24.si

Kar je 'pretepeni' in poškodovani Dončić ...

1 01.06.2019 21:49:46

Skomina HITRO STOPIL V OSPREDJE, vse se je zgodilo že v 1. minuti (FOTO + VIDEO)

Takšnega začetka finala lige prvakov ni nihče pričakoval, slovenski sodnik Damir Skomina je v 25. sekundi srečanja pokazal na belo točko.

Potem ko je Sadio Mane žogo poslal v sredino, jo je Moussa Sissoko zaustavil z roko. Skomina je dosodil enajstmetrovko, ki je v trenutku postala predmet diskusije - je bila ali ne? K temu je pripomoglo tudi dejstvo, da je bila dosojena tako hitro - na finalnih tekmah lige prvakov še nikoli enajstmetrovka ni bila dosojena hitreje.

salah

Mohamed Salah je Liverpool popeljal v vodstvo po minuti in 47 sekund, a to ni bil najhitrejši zadetek v finalih LP. Pred 14 leti je na tekmi, na kateri je Liverpool nazadnje osvojil Evropo, vodilni zadetek za Milan že v 25. sekundi dosegel Paolo Maldini. Končalo se je s preobratom, izidom 3:3 in podaljškom ter enajstmetrovkami, po katerih so slavili Angleži.

liverpool

Prvi polčas je končan, Liverpool pa z zadetkom iz začetka tekme vodi z 1:0. Redsi v nadaljevanju Londončanom niso dovolili, da bi si ti pripravili kakšno zrelo priložnost za izenačenje.

Značke: liverpool, skomina