Botri: Ste videli, kaj se je zgodilo z Vinkom ...

1714382871-006-cel-oli-240428-lv-1714382855842 Ekipa24.si

Celjani mislijo resno! Snubili Modrića in ...

0 13.03.2019 11:40:40

Stavil na 3:0 Juventusa, čakal BOGASTVO, nato pa izgubil zaradi ... ŠOKIRANI BOSTE, to je noro!

Cristiano Ronaldo
Auuuuč.

Ena za ljubitelje stav. Tisti, ki ste kdaj bili zelo blizu lepemu dobitku, a ste na koncu ostali praznih rok, se zagotovo lahko poistovetite z nesrečnikom, ki mu je še v 83. minuti dvoboja med Manchester Cityjem in Schalkejem kazalo, da bo zadel naravnost bajni dobitek.

Omenjeni stavničar je vplačal 40 evrov na vsega dve tekmi, obe včerajšnji tekmi lige prvakov. Pogumnež se je odločil, da bo stavil kar točna rezultata na tekmi med Juventusom in Atleticom ter Manchester Cityjem in Schalkejem. Stavil je na zmago italijanskega moštva s 3:0 in napovedal zmago Angležev s 6:0. Na vplačanih 40 evrov bi dobil 13.300 evrov in kazalo je, da se bo v sredino jutro prebudil precej bogatejši.

listek-stava
Nato pa je prišel Gabriel Jesus in v 84. minuti tekme med Manchester Cityjem in Schalkejem zabil še sedmi gol sinjemodrih in postavil končni izid 7:0. In dobitek je splaval po vodi ...

Značke: stave, liga-prvakov