Ustavni sodnik Jaklič trdi, da ni potreboval ...

Pogled, ki pove vse! Odkrito.si

Meghan - ljubosumni izpad? Ženski ukazala, naj se...

0 21.01.2019 14:07:48

PROVOKACIJA IN POL! Llorente končno zaigral, dosegel avtogol, POTEM PA SE JE ZGODILO TOLE (foto)

Včerajšnje gostovanje pri Fulhamu se je za Tottenham sicer dobro končalo, vendar po prvem polčasu ni bilo videti tako.

Domačini so v 17. minut povedli, potem ko je avtogol dosegel Fernando Llorente. Španski napadalec je po dolgem času dobil priložnost od prve minute, saj je poškodovan Harry Kane. No, 33-letni nekdanji nogometaš Atletica Bilbaa, Juventus, Seville in Swanseaja se ni izkazal.

Po spletu, predvsem na družbenih omrežjih, je takoj postal tarča posmeha. Nekdo je šel celo tako daleč, da je preuredil njegovo stran v Wikipedii. Zapisal je, da je leta 2019 prestopil v Fulham in že dosegel prvi zadetek za svoj novi klub.

llorente wiki

No, napako oziroma provokacijo so kmalu odpravili, je pa trajala dovolj časa, da je postala velik spletni hit.

Tottenham je sicer v drugem polčasu opravičil vlogo favorita in rezultat spreobrnil. A ni šlo brez drame, do zmage z 2:1 je namreč prišel v tretji minuti sodnikovega podaljška, ko je domačo mrežo zatresel Harry Winks.