skrito-v-raju Njena.si

Edvard Steiner: srčen človek ali velik ...

0 12.12.2018 20:51:18

Nova SRAMOTA za madridski Real! Bijolov CSKA je kraljevi klub PONIŽAL sredi Santiaga Bernabeu! (VIDEO)

Slovenski reprezentant je s klopi videl veličastno zmago gostov in nov težak poraz domačinov.

Madridskemu Realu današnja tekma zadnjega kroga s CSKA-jem iz Moskve ni prinašala ničesar. Prvo mesto in tem osmina finala je bila rezervirana že prej. Je pa zadnje dejanje skupinskega dela kraljevemu klubu veliko odneslo. Veliko ugleda.

Beli balet je na Santiagu Bernabeu doživel novo veliko ponižanje. Namesto, da bi se Madridčani CSKA-ju oddolžili za poraz v Moskvi, so doživeli še veliko hujši poraz. Pravo sramoto. Jaka Bijol, ki si je tekmo ogledal s klopi, je videl gostujoči zmago s 3:0. 3:0!

Mrežo domačih je v 37. minuti načel Fedor Chalov, delo je v 43. minuti nadaljeval Georgi Schennikov, zadnji žebelj v madridsko krsto pa je zabil Arnor Sigurdsson. Razprodaja ugleda v Madridu se torej nadaljuje.

Značke: real-madrid, cska