Poslanski turizem: za tri dni v resort na ...

Slovenka leta odpuščena: vrata ji je pokazala ...

Olga: Miha si je dovolil to, česar si ne bi smel ...

doncic slacilnica Ekipa24.si

Takšnega Dončića še niste videli! Prizori iz ...

1 26.09.2018 21:50:12

PIQUE, SO TO TUDI NAREDILI SODNIKI!? Napaka, hujša od ZAČETNIKA za senzacionalen poraz (video)

Kar si je privoščil branilec Barcelone, je resnično neverjetno.

Barcelona je preteklo nedeljo v Gironi odigrala 2:2, izgubila svoje prve letošnje točke, ob tem pa imela ogromno pripomb na sojenje. V določeni meri upravičeno, toda po svoji stari navadi je šel precej predaleč "simpatični" Gerard Pique, ki je sodnika nadlegoval v tunelu med polčasoma in na zelenici, bil v svojem slogu piker in nesramen ter je kar klical po tem, da bi imel opraviti z gospo karmo. In res je ta udarila na današnjem gostovanju pri majcenem Leganesu.

Barcelona je dobila prvi polčas 1:0, nato pa je sledil mrk na začetku drugega dela. Najprej je Coutinhev zadetek z izenačenjem izničil El Zhar, nato pa je sledilo nekaj neverjetnega. Oscar je zadel za 2:1, pri tem pa je Pique naredil nekaj, kar je kar težko verjeti. Resnično gre za napako, ki je ne bi naredil niti slab začetnik, na koncu pa je bila celo kriva za senzacionalen poraz, saj Barca malčka ni več ujela in je ostala brez dragocenih točk.

Napako je težko opisovati; najbolje je, če si jo ogledate v spodnjem posnetku. In se čudite.

Značke: pique, barcelona, napa, leganes