Slovenka leta odpuščena: vrata ji je pokazala ...

Maja Monrue: Še vedno verjame, da je v dvoje ...

Nastavite budilke: jasno je, kdaj bo Dallas igral ...

0 25.08.2018 15:32:02

UFF, City grdo OŠKODOVAN, varovanci Pepa Guardiole REŠILI točko (video)

.
V 38 krogih prejšnje sezone je Manchester City suvereno osvojil naslov angleškega prvaka, pri čemer je zbral 32 zmag, štiri remije in dva poraza ter osvojili okroglih 100 točk.

Zdelo se je, da bi sinjemodri v tej sezoni lahko še izboljšali zadnji izkupiček, a se jim je danes nekoliko zalomilo. Na gostovanju pri Wolverhamptonu so namreč samo remizirali.

Dvoboj se je presenetljivo končal z rezultatom 1:1, čeprav je imel City izrazito premoč. Žogo je imel v svojih nogah 72 odstotkov igralnega časa, a so omačini v 57. minuti presenetljivo povedli z zadetkom Willyja Bolyja, končni rezultat pa je 12 minut pozneje postavil Aymeric Laporte.

Vendar pa je glavna tema pogovorov na Otoku, da je bil zadetek domače zasedbe dosežen na neregularen način. Strelec je namreč žogo v tekmečevo mrežo zelo očitno pospravil z roko, tega pa sodniki niso videli ali morda celo niso želeli videti, in so zadetek priznali.  Gre za odločitev, o kateri se bo še dolgo razpravljalo, Angleži pa bodo prav gotovo želeli, da se tudi pri njih uvede VAR.