Kate Middleton - okreva "skrita v raju!"

doncic slacilnica Ekipa24.si

Takšnega Dončića še niste videli! Prizori iz ...

0 01.04.2018 08:07:11

IBRAKADABRA JE NAZAJ! Zlatan VSTOPIL, zabil GOL LETA, nato pa dodal še enega za prestižno zmago! (video)

Zlatan Ibrahimović je v noči na nedeljo prvič zaigral uradno tekmo v dresu ekipe LA Galaxy. Debitiral je z golom, in to kakšnim!

To je bil mestni derbi med LA Galxyjem in Los Angelesom. Gostje so povedli z 2:0 v prvem počasu, na začetku drugega pa so domači dosegli še avtogol in vse je bilo videti izgubljeno. Pa ni bilo tako. Ekipa LA Galaxy se je vrnila v velikem slogu, najprej je znižala na 2:3, potem pa je na sceno stopil veliki Zlatan.

ibrahimovic
Z izjemnim golom je najprej izenačil na 3:3, v sodnikovem podaljšku, v 91. minuti, pa je dosegel še zmagoviti gol za svoje novo moštvo. Da bi bilo vse skupaj še bolj impresivno, je Ibrahimović v igro vstopil šele v 71. minuti ...

Vse zadetke na tekmi si lahko ogledate v priloženem videoposnetku. Prvi gol Ibrahimovića na 3:23, drugi in odločilni gol za zmago pa na 3:55.