Večni si želijo biti le avtokrati: v Moskvi, v ...

Koga briga Barbariga?!

sveca Ekipa24.si

Groza! Tragična nesreča mladega Slovenca! Komaj ...

0 16.03.2018 10:30:49

Po takšni predstavi se zdi 45 milijonov drobiž: Bodoči igralec Reala zablestel na debiju v prestižnem pokalu! (video)

Vse bolj se zdi, da je Realu uspel izjemen posel.

Odškodnine za nogometaše so v današnjih časih prestopile vse meje dobrega okusa. Še pred kratkim se je zdelo, da je takšna tudi odškodnina Reala, ki je lani za 16-letnega dečka in člana Flamenga odštel neverjetnih 45 milijonov evrov. A vse bolj se zdi, da je to precej nizka vsota za nogometaša, ki premore takšen talent.

Viniciusa Juniorja so mnogi označili za naslednika Neymarja, zdaj pa je 17-letni fant pokazal ves svoj razkošen talent. Brazilec je dočakal svoj debi v enem od najprestižnejših nogometnih tekmovanj na svetu - pokalu Libertadores. Pri zaostanku Flamenga z 0:1 v Ekvadorju je vstopil v igro v 67. minuti, dobrih deset minut kasneje pa vknjižil izjemen zadetek.

S tem je tlakoval pot do preobrata, ki ga je zaključil kar sam. Vinicius je nekaj minut pred koncem tekme Emelec - Flamengo poskrbel za končnih 2:1 in prvo gostujočo zmago brazilskega prvoligaša v tem tekmovanju po letu 2014.

Značke: vinicius, brazilija