Luka Dončić po veliki zmagi: 'Počutim se ...

Celjani mislijo resno! Snubili Modrića in ...

ue
ue
0 11.03.2018 09:48:46

Tako ZABIJAJO vratarji pri naših južnih sosedih: Ko je zvedel, da se zanj zanima REAL, je TAKO odločil dvoboj! (video)

Ante Čizmić / CROPIX
Hajduk je v hrvaški ligi doma premagal Istro s 3:2.

Lahko bi bila povsem navadna novica, a seveda to ni. Ne zato, ker so "bili" do zmage prišli v izdihljajih tekme. Kaj izdihljajih, tekla je 96. minuta tekme, ki jo je sodnik podaljšal za - štiri minute! In da bo vse skupaj še bolj zanimivo, je zadetek za Hajduk dosegel vratar!

Samo še prosti strel z desne strani je ostal, praktični vsi nogometaši ene in druge ekipe so se nagnetli v kazenski prostor Istre, ki je v 70. minuti še vodila z 2:1. Žogo po prvem predložku so gostje še izbili, a sledil je še en in takrat je žoga prišla na glavo Karlu Letici, čuvaju mreže Splitčanov, ki se je prav tako preselil pred vrata Istre.

Pravočasno je zamahnil z glavo, bil dovolj natančen in njegov kolega v vratih Puljčanov je bil premagan. Seveda je sledilo nepopisno veselje Letice in ostalih nogometašev Hajduka, ki so se s to zmago vodilnemu Dinamu približali na šest točk zaostanka in prvenstvo spet naredili bolj zanimivo.

Za Letico je bil to izjemen zaključek dne, ki bi si ga že tako ali tako zapomnil. Njegova podoba se je namreč znašla na naslovnici Marce. Pa ne le znašla, skoraj celo naslovnico je španski športni dnevnik posvetil hrvaškemu vratarju, ker se zanj zanima Real. Madridčani naj bi bili zelo zainteresirani za to, da kar 202 centimetra visoki čuvaj mreže pride v kraljevi klub.

Značke: letica, hajduk, real