Gruzijec peš bežal pred policisti

masterchef, 10 Njena.si

Teden dni premora za MasterChef Slovenija

0 13.02.2018 20:59:20

SPEKTAKULAREN zadetek Higuaina: Z bliskovito reakcijo je atraktivno premagal Llorisa (video)

Z dvema tekmama osmine finala se danes nadaljuje liga prvakov.

Na sporedu sta obračuna Basel - Manchester City in Juventus - Tottenham. Glede na to, da bi moral biti drugi veliko bolj izenačen, je pričakovano deležen tudi veliko večje pozornosti.

Obe ekipi sta v izjemni formi, Londončani pa so v Torino prišli močno nabrušeni. Potem ko so premagali United in Arsenal ter na Anfieldu remizirali z Liverpoolom, je trener Mauricio Pochettino prepričan, da ekipa igra najboljši nogomet, odkar je sedel na klop Spursov.

Toda začetek srečanja je v popolnosti pripadel stari dami. Slednja je v zadnjih šestnajstih nastopih 14-krat zmagala in dvakrat remizirala, ob tem je njena gol razlika kar 31:1! Že v uvodnih minutah nocojšnjega obračuna pa je njeno rušilno moč občutil tudi Tottenham.

Juventus je prek Gonzala Higuaina povedel že v drugi minuti, Argentinec pa je Huga Llorisa premagal s pravo mojstrovino. Le sedem minut pozneje je Higuain podvojil vodstvo domače zasedbe, tokrat je uspešno izvedel enajstmetrovko.

Prvi zadetek si lahko ogledate TUKAJ, drugega pa TUKAJ.