Luka Dončić po veliki zmagi: 'Počutim se ...

irving-doncic Ekipa24.si

'Moj brat!' Kakšne besede Kyrieja Irvinga o Luki ...

0 11.02.2018 21:23:35

NEVERJETNO! Kako je Harry Kane naredil revnega Afričana za milijonarja

Šport je res neverjeten, še bolj pa so neverjetna naključja. Napadalec Tottenhama Harry Kane seveda ni vedel, je pa naredil Kenijca v tistem trenutku, ko je zabil gol za najsrečnejšega človeka na svetu.

Harry zadetek proti Liverpoolu v 95. minuti srečanja, ko je iz enajstmetrovke zadel za izenačenje na 2:2, je prinesel Kenijcu Gordonu Paulu Ogadi ogromno denarja. Ogada je na športnih stavah vplačal listek s 17 tekmami in njegov vložek je bil 0,81 evra ali 100 kenijskih šilingov. In koliko je dobil - neverjetnih 230 milijonov kenijskih šilingov ali 1,863 milijona evrov. Potem, ko je zadel že vseh 16 rezultatov, je čakal samo še an razplet tekme med Liverpoolom in Tottenhamom za katero je stavil, da bo remi. Lahko si predstavljate kako se mu je mešalo, ko je Kane najprej zgrešil najstrožjo kazen, potem je Salah zadel za vodstvo Liverpoola in nato... Še ena enajstmetrovka za Tottenham v 95. minuti srečanja. Žogo je še enkrat vzel Kane in... zadel. Za remi in skoraj dva milijona v žepu presrečnega Ogade.