Avtor selfija v velikih težavah: zaradi vdora na ...

lara, topki, skrito-v-raju Njena.si

Skrito v raju: Skrivnost Larinih pletenih topkov

5 16.12.2017 21:01:58

REAL SLAVI in ne le nov naslov! CRISTIANO poskrbel, da je klub POSTAL VELIK, kot še NOBEN doslej! (video)

Nogometaši madridskega Reala so v finalu klubskega svetovnega prvenstva v Abu Dabiju premagali brazilski Gremio z 1:0 (0:0). Edini strelec na tekmi je bil Cristiano Ronaldo v 53. minuti. Tretje mesto je pred tem osvojila mehiška Pachuca, ki je s 4:1 premagala Al Jaziro.

Madridčani so povsem zasluženo osvojili drugi zaporedni naslov klubskih svetovnih prvakov, potem ko so bili praktično celo tekmo boljši tekmec od prvaka Južne Amerike. Za Real je to že peti naslov v letu 2017, potem ko je osvojil ligo prvakov, špansko prvenstvo, evropski superpokal in španski superpokal.

S petim naslovom pa je Real postavil prav poseben mejnik, saj še nikoli noben klub v zgodovini ni v koledarskem letu dvignil toliko lovorik.

Madrid je ob tem postal edini klub v zgodovini svetovnega klubskega prvenstva, ki mu je uspelo ubraniti naslov.

Z Barcelono pa se je zdaj izenačil tudi v številu naslovov v svetovnem klubskem tekmovanju, vsak jih ima po tri.

V 53. minuti pa so Španci zasluženo  povedli, ko je Cristiano Ronaldo s prostega strela s 25 metrov zadel za 1:0. V 58. minuti so Španci še drugič zadeli, spet je bil uspešen Ronaldo, toda sodniki so gol razveljavili zaradi prepovedanega položaja Karima Benzemaja.

V 66. minuti je nevarno streljal še Luka Modrić, a se je izkazal Marcelo Grohe, tako kot po poskusu Ronalda v 82. minuti, kar je bil tudi zadnji nevarnejši poskus na tekmi.

Značke: nogomet, sta