5081484663803_org_27a69d764a0b1739_1648464638000 Necenzurirano

Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

Ursula von der Leyen in primer Pfizergate

Ste videli to? Navijači Oklahome z majicami z ...

0 24.11.2017 09:00:14

OJOJ, napaka varovancev Matjaža Keka kot iz GROZLJIVKE! Rijeka si je sama uničila sanje o evropski pomladi! (video)

Rijeka je bila na pragu raja, na koncu pa iz rok izpustila vodstvo z 2:0 in se bo morala posloviti od evropske pomladi.

Matjaž Kek je bil po 26 minutah tekme 5. kroga lige Europa v Atenah na pragu velike zmage. Z dvema zadetkoma Alexandra Gorgona so aktualni hrvaški prvaki prikazali eno od svojih najboljših predstav v letošnji sezoni, pri tem pa velja dodati, da so imeli v prvem polčasu še nekaj smole, da ta prednost ni bila še višja, pri tem sta jih zaustavili vratnica in prečka.

In še dolgo bodo obžalovali te izgubljene priložnosti, saj so dovolili Grkom, da pritisnejo in se vrnejo v igro. Morda celo ključen je bil njihov zadetek tik pred koncem prvega polčasa, s katerim so izid znižali na 1:2 in bili spet blizu. Nato pa je v nadaljevanju sledila ogromna napaka vratarja Rijeke Andreja Prskala, ki je 'zaplaval' v prazno in Grkom kot na pladnju ponudil izenačujoči zadetek.  S točko je Rijeka ostala brez evropske pomladi, Kek pa je po koncu tekme razkril, kaj je pokopalo njegove varovance: "Igralcem sem v slačilnici po koncu tekme rekel - dokler ne boste do konca verjeli vase, tako dolgo bomo imeli težave. Imam občute, da smo vsi v klubu izgubili zaupanje v naš nogomet, ki je bil kakovosten. V prvem delu tekme smo pokazali, kaj ta Rijeka zmore."