Kadili bi kot Turki, vendar ne bi plačali

Eden najbogatejših Slovencev je v zaporu. ...

Saša Broz in hči Sara Zidarić Njena.si

Pravnukinja Josipa Broza Tita spremenila priimek

0 29.10.2017 12:53:34

Ko udari EZEKIEL HENTY: Nekdanji zvezdnik Olimpije na Madžarskem gol zabil po 25 sekundah tekme! (video)

vszi
Ezekiel Henty se vse bolj dokazuje na Madžarskem.

Potem ko je iz Olimpije za rekordnih 5,5 milijona evrov prestopil k Lokomotivi, se v Moskvi nikakor ni znašel, zdaj pa Ezekiel Henty po selitvi na Madžarsko spet opozarja nase. Nigerijec je na enajstih ligaških tekmah v polno meril štirikrat, med strelce se je vpisal na obeh zadnjih obračunih. Tokrat je Videoton gostoval pri Ujpestu in remiziral z 2:2, Henty pa je uvodni zadetek na tekmi zabil že znotraj uvodne minute tekme.

Nekdanji zvezdnik zmajev iz Ljubljane je za to, da je premagal domačega vratarja, dejansko potreboval vsega 25 (!) sekund, gol bi dejansko lahko padel še nekaj trenutkov prej, če s prvim strelom Henty ne bi zadel le vratnice. A je imel vsaj srečo, da se je žoga odbila naravnost do njega, v drugo pa ni zgrešil.

Videoton je nato na 2:0 povišal že štiri minute kasneje, toda težave so se 37. minuti, ko je bil izključen strelec drugega gola Anel Hadžić. Gostitelji so igralca več izkoristili, zabili dva gola in prišli do točke.