Ena zadnjih fotografij kralja Karla III., na njegovem obrazu je videti žalost in trpljenje Odkrito.si

Razpad monarhije? Veriga sramotnih neresnic

0 18.10.2017 09:45:12

Norišnica brez primere! Cityjeva ZVEZDNIKA sta si kljub vodstvu SKOČILA V LASE! Razlog pa ... (video)

Nogometaši Cityja še naprej meljejo kot dobro namazan stroj, toda pri zmagi nad Napolijem vendarle ni bilo vse tako sanjsko in idealno.

Manchester City na začetku letošnje sezone igra kot prerojen, v angleškem prvenstvu je praktično nedotakljiv, tudi v ligi prvakov pa je na prvih treh tekmah dosegel tri zmage. Povsem idilične razmere za četo Pepa Guardiole torej ... Ali pač? Po tem, ko je City že po 13 minutah tekme vodil z 2:0 in se je zdelo, da bi bil lahko rezultat še višji v njihovo korist, je med odhodom v slačilnico med polčasom počilo med dvema zvezdnikoma.

Čeprav bi pričakovali, da bi se v tunel odpravili veseli in odločni, da v naslednjem polčasu še povišajo vodstvo, sta se Kevin de Bruyne in David Silva začela prerekati in prepirati, v njun skorajšnji pretep pa so se morali vmešati tudi soigralci. Belgijec je bil namreč nezadovoljen s sojenjem, zato se je želel pogovoriti s sodnikom, a mu je to Silva preprečil tako, da ga je odrival stran. "Pusti mi govoriti," se je kar nekajkrat zadrl de Bruyne, nato pa znorel tudi na svojega soigralca.

Če vam posnetka ne odpre, si ga lahko ogledate TUKAJ.