Omrežje velike mestne družine: To so pripadniki ...

super-par, indira-ekić, matic Njena.si

Indira Ekić potrdila, da bo postala mamica

Nastavite budilke: jasno je, kdaj bo Dallas igral ...

3 03.09.2017 09:04:55

Kakšen kralj! Mourinho kot VRATAR zablestel na dobrodelni tekmi in se v svojem slogu ... pritoževal NAD SODNIKI (video)

Reprezentančni odmor so na Otoku izkoristili tudi za igranje dobrodelne tekme za prizadete v hudem požaru v Londonu.

Ekipi sta bili razdeljeni na moštvo Alana Shearerja in Ria Ferdinanda in čeprav je bilo na zelenici stadiona Loftus Road, kjer domuje QPR, nemalo bivših zvezdnikov, pa je bil v središču pozornosti Jose Mourinho.

Že ko je najavil, da bo zaigral v ekipi Alana Shearerja, mu mnogi niso verjeli. Prepričanje večine je bilo, da se bo na zelenici pojavil le za kakšno minuto ali dve ob koncu. Zato je bilo presenečenje še toliko večje, ko je v zadnjih minutah zamenjal Davida Jamesa v golu.

In že nekaj minut po tem, ko je vstopil v igro, je storil nekaj povsem tipičnega zanj. Prejel je rumeni karton za zavlačevanje. Tekma se je po rednem delu končala z 2:2, sledile so enajstmetrovke z Mourinhem v glavni vlogi, a je morala njegova ekipa priznati poraz. Pa čeprav je zvezdniški trener Uniteda zadel v polno.

Na koncu je Mourinho še pokomentiral delo sodnikov in razkril, da je nasprotna ekipa po njegovem mnenju zadela iz prepovedanega položaja.