Luka Dončić po veliki zmagi: 'Počutim se ...

Kate in Harry - Če se bo to zgodilo, se bosta ...

1714382871-006-cel-oli-240428-lv-1714382855842 Ekipa24.si

Celjani mislijo resno! Snubili Modrića in ...

0 16.08.2017 10:49:49

Ponosna bi bila še Totti in Poborsky! Ciprski mojster s fantastičnim lobom približal APOEL ligi prvakov (VIDEO)

vszi
APOEL je tudi po zaslugi fantastičnega zadetka na prvi tekmi zadnjega kroga kvalifikacij za ligo prvakov z 2:0 premagal Slavijo iz Prage.

Avtor enega od kandidatov za gol leta je Efstathios Aloneftis, ki je že v 10. minuti tekme postavil končni izid 2:0. Vodilni zadetek Ciprčanov je v 2. minuti dosegel Igor de Camargo.

Junak dneva je bil seveda 34-letni Ciprčan, čigar mojstrovina spominja na tisto nepozabno izpred 21 let, ko je Čeh Karel Poborsky na Euru ’96 Portugalcem zabil morda najbolj znameniti zadetek z lobom vseh časov. Nemalokrat je s tovrstnimi streli navduševal tudi Francesco Totti.

Samo za primerjavo vam v vpogled ponujamo oba »remek« dela, vi pa se lahko odločite, kateri vam je ljubši.

Značke: totti, poborsky, aloneftis