Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

0 15.08.2017 22:47:44

Verbič poražen iz Azerbajdžana, Liverpool, Apoel in CSKA na pragu lige prvakov

Na petih tekmah zadnjega kroga kvalifikacij za ligo prvakov dve zmagi gostov.

Nogometaši Qarabaga so na prvi tekmi zadnjega kroga kvalifikacij za ligo prvakov pripravili vsaj manjše presenečenje. Pred svojimi navijači so z 1:0 ugnali København, edini gol je v 25. minuti dosegel Mahir Madatov. Jasno je torej, da dansko zasedbo v povratnem obračunu čaka nadvse zahtevna naloga, da bi izničila zaostanek in se uvrstila v skupinski del lige prvakov. Benjamin Verbič je v Azerbajdžanu zaigral v začetni enajsterici gostov. Na igrišču je bil do 86. minute, 15 minut prej si je prislužil rumeni karton.

Lizbonski Sporting, pri katerem Ažbeta Juga ni bilo v kadru, se je pred svojimi navijači s Steauo razšel brez golov, moskovski CSKA je v gosteh z avtogolom v sodnikovem dodatku z 1:0 ugnal Young Boys, velik korak proti skupinskemu delu je z domačo zmago 2:0 proti praški Slavii naredil Apoel.

Izidi: Qarabag – København 1:0 (1:0), Sporting – Steaua 0:0, Hoffenheim – Liverpool 1:2 (0:1), Young Boys – CSKA Moskva 0:1 (0:0), Apoel – Slavia Praga; sredini pari; ob 20.45: Hapoel Be’er Sheva – Maribor, Napoli – Nica, Istanbul Basaksehir – Sevilla, Celtic – Astana, Olympiakos - Rijeka