Mojster Jure: Žena in otroci so moje življenje

1 13.08.2017 23:56:05

Na vročem el clasicu popolno zmagoslavje Madridčanov v Barceloni

Cristiano Ronaldo
Niti rdeči karton enega od junakov madridskega Reala Cristiana Ronalda ni pokvaril uspeha evropskih prvakov.

Ti so na prvi tekmi španskega superpokala na gostovanju vpisali sladko zmago s 3:1, po kateri so se močno približali osvojitvi prve trofeje nove sezone.

V vodstvo jih je v 5. minuti popeljal eden najbolj osovraženih nogometašev v Madridu Gerard Pique, ki je zabil avtogol. Po sporno dosojeni enajstmetrovki nad Luisom Suarezom je v 76. minuti izenačil Lionel Messi, toda že štiri minute kasneje je udarec na drugi strani vrnil Cristiano Ronaldo. Končni izid je z igralcem manj v 90. minuti postavil Marco Asensio.

Vmes je namreč Cristiano Ronaldo prejel neumen rdeči karton. Potem ko je svoj zadetek proslavil brez majice si je prislužil prvi rumeni karton, samo dobro minuto kasneje pa zaradi simuliranja v kazenskem prostoru domačih še drugega. A to ni pokvarilo velikega slavja gostov.

Povratna tekma bo v sredo ob 23. uri v Madridu.