Žakelj obrnil ploščo: zdaj ve, da je na ...

poroka rudi marjetka Njena.si

Marjetko in Rudija razdvojili, a sta našla pot ...

9 27.07.2017 08:17:30

Rekordni zneski se obrestujejo: City odčital pravo lekcijo evropskemu prvaku! (video)

Danes ponoči sta se v Los Angelesu pomerila Manchester City in Real Madrid.

Real že dolgo ni bil tako hudo poražen, na srečo Madridčanov pa je ta poraz prišel na prijateljskem turnirju, ki te dni poteka v Združenih državah Amerike. Ponoči mu je v Los Angelesu nasproti stal Manchester City. Moštvo Pepa Giardiole, ki je samo v tem prestopnem roku zapravilo že 200 milijonov evrov, je pokazalo svojo moč, varovanci Zinedina Zidana pa so klonili s kar 4:1.

V prvem polčasu sta mreži sicer mirovali, v drugem pa sta v 52. in 59. minuti zadela Otamendi in Sterling. Francoski strateg je nekaj minut po zaostanku z 0:2 zamenjal udarno enajsterico, priložnost pa ponudil mladim in pretežno domačim nogometašem. A tudi te niso mogli zadržati naleta Cityja, ki je prek Stonsa in Diaza vodstvo povišal na 4:0, poraz pa je s čudovitim zadetkom v 90. minuti ublažil član B-ekipe madridskega Reala Oscar.

Kot zanimivost velja dodati, da je Real nazadnje štiri zadetke prejel daljnega 21. novembra 2005, ko ga je v domačem prvenstvu na stadionu Santiago Bernabeuu s 4:0 premagala Barcelona.

Značke: real, city