Cilj izpolnjen! Slovenija se je spet vrnila med ...

Poroka na prvi pogled: Kaj je razlog za Olgine ...

0 26.06.2017 08:23:12

Španija, boj se Realovega podmladka: Selekciji U-19 uspelo nekaj zgodovinskega!

Real Madrid se za svojo prihodnost ne rabi prav nič bati.

Za madridskim Realom je ena najuspešnejših sezon v zgodovini kluba, po zgodovinskem uspehu članske ekipe pa je zdaj za dodatno veselje poskrbela selekcija U-19.

Konec minulega tedna je bila na sporedu finalna tekma španskega pokala za mlajše selekcije, v kateri sta se pomerila Real in Atletico. Mladi galaktiki so slavili s 4:1 in se veselili tretjega naslova v letošnji sezoni. Že pred tem so osvojili pokal zmagovalcev in špansko prvenstvo, ta generacija pa je prva v zgodovini Reala, ki ji je uspelo osvojiti trojček naslovov.

Veliko zaslug za ta dosežek gre tudi legendi Reala Gutiju, ki se je po koncu igralske kariere vrnil v klub in prevzel vodenje mlajših selekcij. Ali bo bo takšnem uspehu še naprej ostal na čelu ekipe U-19 ali pa bo napredoval, bo znano že kmalu.

Značke: real-madrid, španija