Žakelj obrnil ploščo: zdaj ve, da je na ...

Ansambel Igor in zlati zvoki Revija Stop

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

0 27.04.2017 07:37:07

Robben zna šteti bolje od sodnika (video)

Nogometaši so včasih tako polni sami sebe, da sodniku radi povedo svoje. Posledica - rumeni karton.

Na včerajšnji polfinalni tekmi nemškega pokala med Bayernom in dortmundsko Borussio si je nizozemski zvezdnik v dresu nemškega prvaka privoščil novo neumnost. Sodniku je hotel pokazati, da zna šteti do devet in je kar sam odmeril oddaljenost živega zidu od mesta za prosti strel Borussie. Sodniku Grafeju se to ni zdelo najbolj umestno in je Robbnu pritisnil rumeni karton. S tega prostega strela Borussia sicer ni zadela, je pa zato ob dveh golih domačih (Martinez, Hummels) v prvem polčasu, v drugem polčasu zadela dvakrat (Aubemeyang, Dembele) in ob tem, da je za rumene v prvem delu zadel tudi Reus, premagala Bayern s 3:2 in se uvrstila v finale nemškega pokala.

Značke: robben, bayern