Tako bo potekal sončni mrk, ki je marsikoga prestrašil do kosti Odkrito.si

8. april, 2024 - Mrk, ki prinaša katastrofo?!

0 23.04.2017 16:41:45

Martialov zadetek, ki bo rdeče vrage stal ogromno milijonov (video)

Manchester United lovi verjetno zadnji vlak, če se želi skozi nastope v premier ligi uvrstiti v ligo prvakov.

Rdeči vragi so gostovali pri Burnleyju, kjer so tekmo dobili z 0:2 (75. minuta), pri tem pa so prekinili kar 40 let trajajoč niz brez zadetka na stadionu Turf Moor. Seveda večino teh let Burnley ni igral v premier ligi, kar malce omehča negativno statistiko.

No, morda pa bi si Unitedovi finančniki želeli, da bi zadetek na tekmi dosegel kdo drug kot ravno Anthony Martial. Francoz je v prvem polčasu izkoristil svojo hitrost in zabil svoj 25. gol v dresu rdečih vragov.

S tem pa je bila aktivirana klavzula, po kateri Monacu pripada še dodatnih 10 milijonov evrov. Poleg že izplačanih skoraj 60 milijonov pred dvema sezonama, ko se je mladi Francoz preselil na Old Trafford.