Poglejte to razkošje nad Izolo: največja posest ...

Kate in Harry - Če se bo to zgodilo, se bosta ...

sveca Ekipa24.si

V hudi prometni nesreči na primorski avtocesti ...

0 17.04.2017 13:43:11

Za crknit'! Zadel, pograbil žogo, tekel na sredino, nato pa so mu povedali, ... da zmagujejo!? (video)

Irska liga je na velikonočni vikend poskrbela za enega najbolj smešnih prizorov, kar ste jih kdaj videli.

Nogometaš Droghede je v sodniškem podaljšku dosegel zadetek in pri tem gola sploh ni proslavljal, temveč se mu je neskončno mudilo nadaljevati. Stekel je v mrežo, pograbil žogo in jo hitro nesel proti sredini igrišča. Nič nenavadnega, boste rekli. Prizori, ki jih vidimo kar naprej, kajneda? No, daleč od tega.

Igralec z imenom Stephenn Dunne je namreč zadel za vodstvo 2:1 in seveda bi si moral želeti, da bi nasprotnik srečanje nadaljeval čim pozneje. Se je pa nesrečnik ob dramatičnem spreminjanju rezultata v zadnjih minutah očitno tako zelo zmedel, da ni vedel, koliko je rezultat.

Shamrock je le dve minuti prej zadel iz 11-metrovke za 1:1, Dunne pa je očitno mislil, da so nasprotniki povedli. Ker je njegova ekipa nujno potrebovala zmago, je zato hotel hitro priti do še enega zadetka, čeprav je že dosegel zmagovitega.

In njegova reakcija, ko so ga soigralci s kričanjem opozorili na to, kaj počne? Neprecenljiva. še dobro, da na irskem vsi nogometaši obvladajo tudi ragbi, zato je žogo v slogu tega športa zalučal daleč stran in nadaljeval tek brez nje.

Značke: irska, gol, nogomet