Slovenka leta odpuščena: vrata ji je pokazala ...

gv
gv
3 05.12.2016 08:55:34

Jezni Ibrahimović: Včasih je s peto dosegal zadetke, zdaj pa ... (video)

Manchester Unitedu ne gre in ne gre, živce pa več kot očitno izgublja tudi njegov zvezdnik Zlatan Ibrahimović.

Drugače si njegove podle poteze med obračunom z Evertonom niti ne da razložiti. Do incidenta je prišlo v drugem polčasu, švedski nogometni zvezdnik pa je s peto v glavo udaril Seamusa Colemana. Ibrahimović za to potezo ni bil kaznovan, kar pa ne pomeni, da jo lahko odnese brez posledic. Če glavni delivec tega dogodka ni opazil, bo vse skupaj pod drobnogled vzela angleška zveza, ki bi švedskega zvezdnika lahko kaznovala naknadno.

Dvoboj se je sicer končal brez zmagovalca, rdeče vrage je ob koncu prvega polčasa v vodstvo popeljal ravno Ibrahimović, v izdihljajih obračuna pa je na 1:1 izenačil Leighton Baines. To je bil za United že tretji zaporedni remi, trenutno pa na lestvici angleške lige zaseda zanj skromno šesto mesto.