Alex Volasko in Lara o svoji zvezi: Ljubezen je ...

Kar je 'pretepeni' in poškodovani Dončić ...

0 24.10.2016 08:55:58

Jezna raca ustavila tekmo bolgarskega prvenstva (video)

vszi
Na tekmi bolgarskega prvenstva med ekipama Ludogorec in Lokomotiva iz Gorne, je prišlo do skrajno nevsakdanjega dogodka.

Tik pred prvim polčasom je ob izidu 1:0 za favorizirani klub iz Razgrada na igrišču pristala raca in se v kazenskem prostorju nasprotnega vratarja enostavno udobno namestila na mehki zelenici.

Do nje je odhitel vratar Nikolay Bankov, ki pa se ni ravno proslavil. Potem ko je želel odstraniti vsiljivca na zelenici, je namreč zaradi strahu pred besnečo pošastjo to željo povsem opustil.

Seveda ni šlo za ravno tako jezno raco, le branila se je pred rokami vratarja. Sodniku ni preostalo drugega, kot da zapiska ob polčasu, na kar so pristojni organi odstranili ubogo žival, ki je že pristala zelo boleče.

Tekmo je Ludogorec dobil s 4:0.

Značke: raca, ludogorec, bolgarija