Botri: Ste videli, kaj se je zgodilo z Vinkom ...

gv
gv
0 04.05.2016 08:20:02

Živčni Simeone mahnil sodelavca (video)

Trener Atletica Diego Simeone je bil v zadnjih minutah včerajšnjega obračuna z Bayernom vpleten v bizaren incident.

Argentinec Diego Simeone je v 92. minuti povratnega obračuna polfinala lige prvakov ob robu igrišča ujel žogo in pridobil nekaj dragocenih sekund, nato pa le nekaj trenutkov zatem močno po rami udaril člana strokovnega vodstva madridskega Atletica.

Atletico je sicer na torkovem gostovanju pri Bayernu klonil z 2:1, zaradi zmage z 1:0 na prvi tekmi v Madridu pa je napredoval v veliki finale lige prvakov. Eden ključnih mož obračuna je bil tudi slovenski reprezentančni vratar Jan Oblak, ki je v prvem polčasu med drugim ubranil enajstmetrovko Thomasu Müllerju.

V finalu se bo Atletico pomeril z zmagovalcem dvoboja Real Madrid - Manchester City, ki bo na sporedu danes zvečer.

Značke: atletico, simeone