Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

db
0 25.11.2015 11:33:58

Z zvijačo na prag osmine finala lige prvakov (video)

Nogometaši Genta so prvi zadetek v Lyonu dosegli na zelo inovativen način.

Gent je v petem kolu skupinskega dela lige prvakov gostoval v Lyonu in prišel do zelo pomembne zmage v boju za osmino finala (1:2).

Po hitrem zaostanku so se belgijski prvaki pobrali v 32. minuti z odlično izvedenim prostim strelom Danijela Milićevića. Pri tem so mu z zakrivanjem pogleda vratarju Anthonyju Lopesu pomagali trije soigralci, ki so "skrili" žogo, poleg tega pa je bil prosti strel s položaja, s katerega ponavadi merijo levičarji, kar Miličević ni.

USODNI UDAREC V 95. MINUTI
Po izenačenju so domači postali nervozni in do konca tekme niso več prišli do zadetka. Usodni udarec je Francozom zadal Kalifa Coulibaly v 95. minuti in jih obsodil na zadnje mesto v skupini ter posledičen izpad iz Evrope.

Gent bo v zadnjem kolu gostil Zenit in z zmago proti Rusom, ki so si že zagotovili prvo mesto v skupini, bodo Belgijci postali udeleženci izločilnih bojev najmočnejšega evropskega tekmovanja.