Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

gv
gv
0 04.10.2015 18:50:42

Šokantna napaka Kamplovega vratarja (video)

Nemec Bernd Leno velja za vzhajajočo zvezdno vratarskega poklica, šokantna napaka na tekmi z Augsburgom pa mu ne more biti ravno v ponos.

Bayer Leverkusen slovenskega zvezdnika Kevina Kampla je gostil Augsburg Tima Matavža. Kampl je odigral celo tekmo, njegov reprezentančni kolega pa je v igro vstopil v 62. minuti obračuna. Konačlo se je z izidom 1:1, pri tem pa je zelo pomembno vlogo odigral prav Leno.

Gostje so namreč povedli v 12. minuti, in to po hudi napaki domačega vratarja Slednjemu je žogo vrnil soigralec, po zaslugi izjemno slabega posredovanja sicer enega najbolj perspektivnih vratarjev na svetu pa so gostje povedli z 1:0. Leno je z desnico povsem zgrešil žogo, zadela ga je v levico in dosegel je bizaren avtogol.

Njegov velik spodrsljaj, ki ga Kampl in soigralci niso zmogli povsem izničiti, si seveda lahko ogledate v spodnjem videoposnetku.

Značke: leno, bundesliga