Aleksandar Vučić skrivoma obiskuje Slovenijo: na...

Meghan - ljubosumni izpad? Ženski ukazala, naj se...

gv
gv
0 12.05.2017 15:07:53

Ne boste verjeli, kdo je trener, ki je Realu prizadejal zadnji poraz v evropskem finalu. In to daljnega leta 1983!

Real Madrid se bo čez slab mesec pomeril v finalu lige prvakov in skušal nadaljevati neverjeten niz.

Pisalo se je leto 1983, takrat pa sta si v finalu pokala pokalnih zmagovalcev nasproti stala španski Real in škotski Aberdeen. Po rednem delu je bil rezultat na semaforju 1:1, zaradi česar so se igrali podaljški, v 112. minuti pa je zmagoviti zadetek dosegel John Hewitt. Aberdeen se je tako veselil naslova, do katerega pa ga je vodil sloviti Škot Alex Ferguson. Verjeli ali ne, vse od takrat madridski Real ne pozna poraza v finalu evropskega tekmovanja!

Zanimivo, Madridčanom je to lovoriko uspelo osvojiti že naslednje leto, neverjeten niz Reala pa traja še danes. Ali bo morda Massimiliano Allegri z Juventusom naslednji, ki bo uspel na kolena spraviti klub, ki v finalih po navadi ne izgublja?