crypto.com arena Ekipa24.si

Sramota leta! V LA-ju skušali takole provocirati ...

0 15.12.2023 22:54:03

Šenčurju gorenjski derbi

Košarkarji GGD Šenčurja so v 12. krogu lige Nova KBM premagali LTH Castings z 79:72 (22:17, 39:37, 55:55).

Košarkarji Gorenjske gradbene družbe iz Šenčurja so se v gorenjskem derbiju oddolžili LTH Castings za visok poraz v tretjem krogu sredi oktobra. S tem so prišli na polovični izkupiček 6-6 in sosedom iz Škofje Loke zadali drugi poraz na zadnjih sedmih tekmah v ligi Nova KBM.

Domači strateg Miljan Pavković je imel dovolj razpoloženih posameznikov, ki so vseh 40 minut igrali zbrano in organizirano. Balša Dragović (17 točk), Matej Čibej (15 točk) in Gaber Ožegovič (13 točk) so dosegli po tri trojke, Dino Murić (11 točk) pa je zadel ključna prosta meta dve minuti pred koncem za 76:70, ki sta dokončno spodrezala krila zasedbi Luke Bassina.

Njegovi varovanci so danes izgubili 20 žog, zadeli so le sedem trojk, predvsem pa sta bila v napadu razpoložena le Kendall Robinson (23 točk, 13 skokov) in Curtis White (18 točk).

GGD Šenčur bo v 13. krogu 26. decembra gostoval v Podčetrtku, LTH Castings pa bo gostil Kansai Helios.