Namesto države bo služil zasebnik: 2,55 milijona...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

0 09.06.2023 09:52:40

Domžalčani besni, ta koš ne bi smel veljati! So sodniki res pomagali Cedeviti Olimpiji? (video)

Cedevita Olimpija je na tretji tekmi finala državnega prvenstva premagala Helios Suns in v zmagah povedla z 2:1.

Cedevita Olimpija je na pragu novega naslova državnega prvaka. V četrtek je na tretji tekmi finala z 82:78 v Domžalah premagala Helios Suns in v zmagah povedla z 2:1, od naslova pa jo loči le še ena zmaga. Morebitna odločilna bo na sporedu v soboto v Tivoliju.

Domžalčani so sicer tudi na tretji tekmi Ljubljančanom povzročali velike preglavice, dvoboj pa je bil vse do zadnje minute zelo izenačen. Na koncu je bil mož odločitve Yogi Ferrell, ki je zadnji minuti in pol dosegel deset točk. S košem in dodatnim prostim metom je goste povedel v vodstvo z 72:70, njegova trojka 18 sekund pred koncem in natančno izvajanje prostih metov pa so ljubljansko zasedbo pripeljale do težko prigarane zmage.

Ravno odločilna trojka, s katero je poskrbel za vodstvo zmajev s 78:73, je dvignila ogromno prahu, po mnenju domačega tabora je šlo za očitne korake, kar pa so sodniki spregledali. Posnetek si lahko pogledate tudi spodaj in sami ocenite, kaj se je zgodilo ...

Značke: olimpija, helios