Od Žuglja do Žaklja: ko zloraba institucij ...

Namesto države bo služil zasebnik: 2,55 milijona...

Poleg britanskega škandala, Rebel razkriva tudi druga sporna povabila, vključno z 2-milijonsko ponud Odkrito.si

Kraljeva družina - Orgije in droga na zasebnih ...

parfumi Ekipa24.si

Kamera ujela znanega in uglednega slovenskega ...

0 22.03.2021 12:45:47

Po zmagi! Besede trenerja košarkaric Ježic TRESEJO SLOVENIJO: Naše punce so navajene spati ...

V ljubljanskem derbiju 11. kroga drugega dela 1. ženske SKL so košarkarice Ježice premagale Akson Ilirijo s 60:44.

V mestnem derbiju so Ježičanke veljale za favoritinje, daljšo klop in izkušnje pa so uveljavile v drugem polčasu. Tekma je bila relativno izenačena še do 27. minute, takrat pa so se gostje odlepile in srečanje mirno pripeljale do konca. Ilirijanke je izdal predvsem met za tri točke, saj so ga izvajale le s 13-odstotno uspešnostjo.

Pri Aksonu Iliriji je bila najboljša strelka Sara Sambolić, ki je dosegla 13 točk, bila pa je tudi edina igralka domače ekipe, ki je dosegla dvomestno število točk. Pri Ježici je bila strelsko najbolj razpoložena Sara Meden, ki je dosegla 15 točk, eno manj pa je prispevala Mojca Ahac.

Trener Ježic Predrag Milović po zaostanku v prvi četrtini ni skrival jeze, po koncu tekme pa dejal: "Mislim, da je bil velik problem ta, da so naše punce navajene spati do 12. ure in če je bila tekma ob 13. uri, je čas zagotovo vplival na njihovo formo. Ob tem so nekatere punce razmišljale bolj o čevapčičih kot o tekmi. Mislim, da smo na koncu predvsem po zaslugi zelo dobre obrambe zmagali, za kar jim tudi čestitam."

Značke: milović, ježica