Aleksandar Vučić skrivoma obiskuje Slovenijo: na...

Pogled, ki pove vse! Odkrito.si

Meghan - ljubosumni izpad? Ženski ukazala, naj se...

4 16.02.2020 20:40:43

Velika SENZACIJA! Vsi so ji napovedovali največji POTOP, kar je Primorska naredila Olimpiji, zelo odmeva!

Košarkarji Kopra Primorske so tretjič zapored postali zmagovalci pokala Spar. V finalu zaključnega turnirja v Ljubljani so premagali Cedevito Olimpijo s 93:84 (27:32, 50:46, 69:63).

Naziv najkoristnejšega igralca zaključnega turnirja je prejel Aleksandar Lazić, za Koper Primorsko pa je to šesti naslov v zadnjem letu dni. V prejšnji sezoni so osvojili štiri tekmovanja - slovenski superpokal, pokal Spar, ligo Aba 2 in državno prvenstvo - v aktualni sezoni pa so septembra postal še superpokalni zmagovalci.

Prvi strelec Kopra Primorske v finalu je bil Nejc Barič z 22 točkami, 15 jih je dosegel Alen Hodžić, po štirinajst pa sta jih dodala Žiga Dimec in Sterling Dupree Gibbs. Pri Cedeviti Olimpiji je Jaka Blažič zbral 33 točk.

Značke: košarka, sta