Ustavni sodnik Jaklič trdi, da ni potreboval ...

kyle-marisa-roth Odkrito.si

Nenadna smrt znane TikTok vplivnice

0 25.03.2017 19:21:09

LTH Castings - Šenčur Ggd 62:92 (19:17, 31:47, 39:68)

Košarkarji Šenčurja Gorenjske gradbene družbe so v 2. krogu lige Nova KBM za obstanek premagali LTH Castings z 92:62 (17:19, 47:31, 68:39).

* Dvorana Poden, gledalcev 100, sodniki: Poljanšek (Hraše), Mauer (Postojna), Savić (Ljubljana).
* LTH Castings: Grubelič 3, Sajevic 10 (1:2), Grum 17 (1:1), Bošnjak 2, Jeseničnik 6, Mlakar 6, Čučovič 1 (1:2), Stopar 17 (2:2).
* Šenčur Gorenjska gradbena družba: Collins 2, Novak 9, Jeršin 7, Martinčič 15 (1:2), Pajić 14 (4:4), Pavić 16 (2:2), Hadžifejzović 13 (3:4), Karavdić 5, Rebec 6, Varagič 5.
* Prosti meti: LTH Castings 5:7, Šenčur Ggd 10:12.
* Met za tri točke: LTH Castings 7:29 (Grum 2, Jeseničnik 2, Sajevic, Stopar, Grubelič), Šenčur Ggd 12:26 (Martinčič 4, Pajić 2, Rebec 2, Jeršin, Varagič, Novak, Karavdić).
* Osebne napake: LTH Castings 16, Šenčur Ggd 16.
* Pet osebnih: /.

Potem ko so v prvem krogu komaj izvlekli dve točki proti zadnjeuvrščenemu Portorožu, so igralci Šenčurja Gorenjske gradbene družbe suvereno dobili gorenjski derbi. V Škofji Loki so premagali LTH Castings z 92:62 in tako vpisali osmo zmago, s katero ohranjajo vsaj dve zmagi prednosti pred najbližjimi zasledovalci in ki jih je približala obstanku v elitni druščini.

Varovanci trenerja Gregorja Vodenika ničesar niso prepustili naključju. Po izenačeni uvodni četrtini so vprašanje zmagovalca rešili v naslednjih dvajsetih minutah, ki so jih dobili z 51:20.

Gostje so zbrali 28 podaj, zadeli 12 trojk in imeli le pet izgubljenih žog, najboljši posamezniki pa so bili Smiljan Pavić s 16 točkami in 8 skoki, Nejc Martinčič (15, trojke 4:8) ter Marko Pajić, ki je dosegel 14 točk in ujel osem odbitih žog. Pri domačih sta po 17 točk zbrala Aljaž Stopar (11 skokov) in Luka Grum (met iz igre 7:11, 7 skokov).

Tretji krog je na sporedu 29. marca ob 19. uri; Šenčur Gorenjska gradbena družba doma s Sixt Primorsko, LTH Castings pa v gosteh pri Tajfunu.

Značke: košarka, sta