Ustavni sodnik Jaklič trdi, da ni potreboval ...

andreja-špeh Njena.si

Andreja Špeh iz MasterChefove kuhinje na Japonsko

2 06.03.2017 14:17:43

Kakšna čast! Prisrčni pozdrav španskega kralja in slovenskega košarkarskega zvezdnika (foto)

Po osvojitvi naslova v španskem pokalu je košarkarje madridskega Reala danes sprejel tudi španski kralj Felipe.

Madridski Real je tudi z Luko Dončićem v glavni vlogi osvojil že svoj 27. naslov v španskem kraljevem pokalu. 19. februarja je v finalu zaključnega turnirja, ta je potekal v Vitorii, s 97:95 premagal Valencio.

luka doncic kralj felipe

Velike zmagovalce je danes sprejel tudi španski kralj Felipe, ki se je zelo prisrčno pozdravil tudi z mlado vzhajajočo zvezdo Reala, Luko Dončićem, od košarkar jev je tradicionalno prejel tudi dres s podpisi vseh igralcev, pika na i pa je bil selfie, za katerega je bil kriv legendarni Sergio Llull.

Značke: luka-dončić, kralj