Afera sodna stavba: ko je država plačala ...

Ljudmila Novak: »Če nekdo stokrat pove, da sem ...

Tekmovalci Kmetija 2023 Njena.si

Tekmovalka Kmetije se je poročila

0 03.03.2017 21:55:47

Šenčur Ggd - Sixt Primorska 76:85 (23:30, 41:43, 62:62)

Košarkarji Sixt Primorske so v 20. krogu lige Nova KBM premagali Šenčur Gorenjsko gradbeno družbo s 85:76 (30:23, 43:41, 62:62).

* Dvorana Šenčur, gledalcev 200, sodniki: Vučković (Maribor), Gajšek (Podčetrtek), Grbić (Ljubljana).
* Šenčur Gorenjska gradbena družba: Novak 6 (3:4), Jeršin 6, Martinčič 6, Pajić 15, Pavić 15 (5:6), Hadžifejzović 16 (6:9), Karavdić 7 (2:3), Varagič 5 (2:2).
* Sixt Primorska: Radulović 8 (2:2), Sanadze 21 (3:3), Zadnik 2, Petrović 3, Kosi 5, Zupan 11, Ćapin 15 (2:2), Morina 7 (1:2), Gajić 13 (2:4).
* Prosti meti: Šenčur Ggd 18:24, Sixt Primorska 10:13.
* Met za tri točke: Šenčur Ggd 8:24 (Pajić 3, Martinčič 2, Novak, Karavdić, Varagič), Sixt Primorska 15:24 (Sanadze 4, Zupan 3, Čapin 3, Gajić 3, Petrović, Kosi).
* Osebne napake: Šenčur Ggd 19, Sixt Primorska 24.
* Pet osebnih: /.

Košarkarji Sixt Primorske lovijo zadnji vlak za ligo Nova KBM za prvaka. Na gostovanju v Šenčurju so zmagali s 85:76, vpisali enajsto zmago in ostajajo v teoretični igri za uvrstitev med prvih šest ekip.

Gostje so do zmage prišli v zadnji četrtini. Ob odličnem metu za tri točke (15:24, 62%) so vodili večji del srečanja, v zadnjih desetih minutah pa so uveljavili kakovost in širši izbor igralcev ter z delnim izidom 23:14 prišli do zaslužene zmage.

Duda Sanadze je bil z 21 točkami in metom iz igre 7:11 prvi strelec tekme, petnajst točk, tri trojke in pet podaj je dodal Aleksander Ćapin, Nikola Gajić je zbral 13 točk in sedem skokov, na drugi strani pa so do dvomestnega števila točk prišli Sead Hadžifejzović (16 točk), Marko Pajić (15 točk, 6 skokov) in Smiljan Pavić (15 točk, 8 skokov).

Koprčani bodo v zadnjih dveh krogih gostovali pri Unionu Olimpiji ter gostili ekipo iz Podčetrtka, Šenčurjani pa bodo gostovali v Rogaški Slatini in gostili Krko.

Značke: košarka, sta