Poslanski turizem: za tri dni v resort na ...

Slovenka leta odpuščena: vrata ji je pokazala ...

Olga: Miha si je dovolil to, česar si ne bi smel ...

Takšnega Dončića še niste videli! Prizori iz ...

1 08.01.2024 07:08:38

Čarovnik! Dončić je z noro akcijo obnorel navijače in ponižal tekmece (video)

Luka Dončić je v noči na ponedeljek spet čaral.

Košarkarji Dallas Mavericks, katerih prvi zvezdnik je Slovenec Luka Dončić, so v domači dvorani osvojili pomemben skalp. Na krilih 34 točk Dončića ter 35 Kyrieja Irvinga so s 115:108 premagali najboljšo ekipo zahodne konference, Minnesoto Timberwolves. Volkovi kljub porazu ostajajo prvi na zahodu z izkupičkom 25-10, Mavericks so šesti z 22-15.

Dončić, ki je dodal še šest skokov in osem podaj, ter Irving, ki je v zadnji četrtini zadel dve ključni trojki, sta se uspešno zoperstavila tudi 36 točkam zvezdnika gostov, Anthonyja Edwardsa.

Dončić je v tretji četrtini poskrbel za eno od akcij večera, ko je najprej z izjemnim preigravanjem povsem 'zmedel' obrambo Minnesote nato pa stopil za črto za trojko in zadel v svojem slogu.

Značke: luka-doncic, dallas