56.532 evrov: to je rekorder po zaslužku med ...

Matic: Nad Katjo nikoli nisem izvajal nasilja

kolesarska dirka gvatemala Ekipa24.si

Noro! Ali je namerno zrušila kolesarja kot v ...

8 27.02.2023 00:10:03

Infarktna končnica! Dallas proti Jezernikom vodil že za 27 točk, konec pa ... Uh, kakšna drama! (video)

Ekipa Luke Dončića je v ligi NBA vknjižila nov poraz, tokrat so bili boljši košarkarji ekipe Los Angeles Lakers.

Dallas je v nedeljo gostil kultno zasedbo iz Los Angelesa, začetek pa je bil povsem po okusu domačih navijačev. Luka Dončić in soigralci so zadevali kot za stavo, z metom z razdalje so prerešetali koš Jezernikov, v prvem polčasu pa so vodili že za 27 točk razlike.

V tem delu je Dončić dosegel 14 točk, na začetku drugega polčasa pa se je njemu in ostalim članom Dallasa ustavilo. V tretji četrtini so se gostje povsem približali, prednost domačih se je vztrajno manjšala, pred zadnjo četrtino pa je razlika znašala le še tri točke.

Zadnji del obračuna so bolje začeli gostje, ki so s trojko prvega zvezdnika lige LeBrona Jamesa najprej izenačili, kmalu za tem pa tudi povedli s 83:81. Gledalci v dvorani American Airlines Center so še naprej spremljali napet in izenačen dvoboj, ekipi pa sta se do zadnjih dveh minut ves čas izmenjavali v vodstvu. Minuto in pol pred koncem so gostje povedli, prednosti niso več izpustili iz rok, na koncu pa slavili s 111:108.

Dončić je na koncu v statistiko vpisal 26 točk, 15 skokov in 4 podaje, drugi strelec domače zasedbe pa je bil z 21 točkami Kyrie Irving. Pri gostih sta se najbolj izkazala Anthony Davis s 30 in James s 26 točkami.

Značke: dončić, dallas