Kate Middleton - okreva "skrita v raju!"

doncic slacilnica Ekipa24.si

Takšnega Dončića še niste videli! Prizori iz ...

0 16.04.2022 21:46:45

DRAMA V DALLASU! Brez Dončića Mavericksi lovili PRVO ZMAGO, zgodilo pa se je TOLE!

vszi
Dallas je v letošnjo končnico vstopil - kar nekoliko pričakovano - s porazom.

Brez Luke Dončića, ki je odsoten zaradi poškodbe mečne mišice, so Mavericksi začeli zelo pogumno in tam nekje do polovice druge četrtine proti Utahu ves čas vodili. A ko so gostje iz Salt Lake Cityja v zadnjem delu polčasa prišli do vodstva, ga iz rok niso več izpustili vse do končnih 99:93 za Utah. Kar pa ne pomeni, da je bil Dallas brez možnosti. Daleč od tega. Teksačani so bre svoje alfe in omege drago prodali svojo kožo, zmanjkalo jim je le nekaj udarne moči v zaključku.

Potem ko so bili sredi zadnje četrtine v navidez izgubljenem položaju, so se Mavericksi na krilih publike vrnili v igro in se v kočnici nasprotniku povsem približali. A ko je bila razlika le še točka, se je Utahu uspelo odlepiti na štiri in nato v zadnji minuti na šest točk prednosti, od koder pa ni bilo več poti nazaj. Druga tekma bo v noči na ponedeljek po slovenskem času, Dončić pa je zanjo močno vprašljiv. Ne pa - kot poudarjajo v Dallasu - čisto izgubljen.

Značke: dallas, utah, dončić