Teorije zarote: bo Anžetu Logarju uspelo prevzeti...

Afera ogroža von der Leyenovo politično prihodnost, saj poteka v obdobju pred evropskimi volitvami, Odkrito.si

Ursula von der Leyen in primer Pfizergate

luka doncic pljunil Ekipa24.si

Kaj? Luka Dončić je v neposrednem prenosu med ...

0 01.04.2022 07:24:47

Bi moral podati PROSTEMU DRAGIĆU?! Veliki zvezdnik je imel met za zmago, na koncu pa PORAZ! (video)

Razburljiv zaključek tekme v New Yorku.

Grški košarkarski zvezdnik Giannis Antetokounmpo je v severnoameriški ligi NBA najprej s trojko izsilil podaljšek za Milwaukee Bucks na gostovanju pri Brooklyn Nets Gorana Dragića, nato pa s prostima metoma zapečatil zmago s 120:119. Zmaga je Milwaukeeju prinesla tudi uvrstitev v končnico lige NBA.

Antetokounmpo je tekmo končal s 44 točkami, 14 skoki in šestimi podajami, ob tem je podrl tudi strelski klubski rekord legendarnega Kareema Abdul-Jabbarja (14.211 točk), ki zdaj znaša 14.216 točk.

Jrue Holiday je k zmagi dodal 19 točk, Khris Middleton pa 16, preden je moral sredi tretje četrtine iz igre zaradi namerne osebne napake.

Prvi strelec gostiteljev je bil Kevin Durant s 26 točkami, temu je dodal še 11 podaj in sedem skokov, vendar se je njegova potencialno zmagovita trojka odbila od obroča. Ravno ta je na družbenih omrežjih dvignila prah, saj je imel na voljo povsem odprtega Dragića, ki pa je zgolj s pogledom pospremil zgrešen met.

Slovenec je sicer igral 21 minut in v tem času zbral pet točk, dva skoka, dve ukradeni žogi, dve žogi pa je tudi izgubil.

Dvakratni najkoristnejši igralec (MVP) lige, ki meri na novo nagrado MVP, je po tekmi zavrnil klubske rekorde, ampak je, kot pravi, osredotočen le na zmage ekipe.

"Čaka nas še nekaj dela, rekordi so lepi, vendar ne igram košarke zaradi njih," je dejal Antetokounmpo.

Značke: dragić, brooklyn