3.000 hektarjev v roke Hrvatov: kaj vse je čudno ...

Poglejte to razkošje nad Izolo: največja posest ...

Raiven navdušila Evropo in razvnela spletne ...

pogacar 1 Ekipa24.si

Tako malo je manjkalo! Tukaj je posnetek, ...

10 20.01.2022 06:36:04

S PARKIRIŠČA! Noro, kaj je Dončić naredil v zadnjih dveh minutah in kako je POKOPAL TORONTO! (video)

Luka Dončić je s petimi točkami v zadnjih dveh minutah igre praktično sam odločil zmagovalca.

Dallas je prišel do nove zmage in četrte v nizu, za kar ima največ zaslug tudi tokrat Luka Dončić. Slovenec je na tekmi proti Torontu Gorana Dragića, ki sicer sploh ne trenira več z ekipo, dosegel rekord sezone s 41 točkami, še posebej pa se je izkazal v zaključku tekme, ko je v zadnjih dveh minutah praktično sam odločil zmagovalca.

Vroči Slovenec je najprej zadel polaganje, nato pa je pokazal mirne živce in natanko minuto pred koncem zadel trojko s precejšnje oddaljenosti. S tem je poskrbel za vodstvo s 100:96, kar je bila prednost, ki je gostje niso mogli več ujeti. Na koncu je izid na semaforju kazal 102:98.

Značke: dončić, dallas