Tako malo je manjkalo! Tukaj je posnetek, ...

9 05.01.2021 06:19:53

Kje ste, kritiki?! Luka DONČIĆ je z noro predstavo utišal VSE DVOMLJIVCE, poglejte, kaj je naredil HOUSTONU! (video)

Luka Dončić z izjemno predstavo Dallas popeljal do zmage.

Po tem, ko je zaradi poškodbe leve stegenske mišice izpustil gostovanje v Chicagu, se je Luka Dončić na parket spet vrnil v Houstonu. Spočit in izjemno motiviran je Dallas popeljal do zmage s 113:100, Dončić pa je dosegel svoj prvi trojni dvojček v letošnji sezoni: 33 točk, 16 skokov in 11 podaj. To je bila za Dallas tretja letošnja zmaga na sedmih tekmah, začetek sezone pa za ekipo slovenskega zvezdnika ni bil po pričakovanjih, saj je v njihovi igri še preveč nihanj.

Pod plazom številnih kritik, upravičenih in neupravičenih, se je znašel predvsem Dončić, ki pa je tokrat utišal vse z najboljšo letošnjo predstavo. Že v prvi četrtini je ob vodstvu Dallasa s 33:21 dosegel 12 točk. Houston se je nevarno približal v zadnji četrtini, ko je izenačil na 85:85, a je Dallasu uspel delni izid 12:0 in dvomov o zmagovalcu ni bilo več.  Za Maverickse je prav tako razveseljivo dejstvo, da se je na tekmi izkazal tudi Tim Hardaway Jr., ki je dosegel 30 točk.

Značke: luka-dončić, dallas