oblak danilovic Ekipa24.si

Takšnega Oblaka ne poznamo! Njegova izbranka je ...

0 27.02.2020 13:21:51

Goran Dragić je s to noro potezo izzval Luko Dončića! Vsi se čudijo, kako mu je uspelo kaj takšnega! (video)

Kljub temu, da je Miami klonil na domačih tleh, o tej akciji Gorana Dragića in Derricka Jonesa govorijo vsi košarkarski navdušenci.

Miami nikakor ne more biti zadovoljen z izkupičkom na zadnjih tekmah, porazi se po odličen, skorajda sanjskem začetku, kar vrstijo. Tokrat je vročico na domačem terenu presenetilo moštvo Minnesota Timberwolves, ki je obračun dobilo s 129:126, čeprav je Miami štiri minute pred koncem vodil za 12 točk. Vseeno Dragić in soigralci ostajajo na četrtem mestu vzhodne konference (36-22), a ne delujejo več tako sveže kot v prvem delu sezone. Triintridesetletni Ljubljančan je za poraženo moštvo v 26 minutah dosegel 16 točk ob štirih skokih in prav toliko podajah.

Skupaj z Derrickom Jonesom pa sta se podpisala pod najbolj vročo akcijo večera. Dragić je izjemno opazil Jonesa pod košem, mu bliskovito podal žogo, Jones pa je z zelo atraktivno potezo uspel zabiti.

Značke: goran-dragić, nba, miami