Kate in Harry - Če se bo to zgodilo, se bosta ...

sveca Ekipa24.si

V hudi prometni nesreči na primorski avtocesti ...

4 25.02.2020 09:33:38

UAU, Dončić ga je takole PONIŽAL: Česa takšnega še niste videli, Slovenec zablestel v – OBRAMBI! (video)

Slovenski košarkarski zvezdnik Luka Dončić je z Dallas Mavericks gostil Minnesoto Timberwolves in zmagal s 139:123.

Dončiću je sicer malo zmanjkalo do novega trojnega dvojčka z 20 točkami, devetimi skoki in sedmimi podajami, a je skupaj s Timom Hardawayem ml., ki je dosegel 23 točk, Dallas popeljal do zmage. Na tekmi je Slovenec poskrbel tudi za nekaj izjemnih potez, nase pa še posebej opozoril z blokado v uvodnih minutah prve četrtine.

Španskemu košarkarju Juanu Hernangomezu je v izdihljajih napada preprečil met na koš, blokada pa je utišala vse tiste, ki pravijo, da je Dončić katastrofalen v obrambi.

Značke: dončić, hernangomez