Kourtney Kardashian ponosna na telo, ki ji je dalo...

Ansambel Igor in zlati zvoki Revija Stop

»Vse dni, vse noči« igrajo že lepih 32 let

6 10.12.2019 09:57:03

Oglasili so se SODNIKI! Zadnji met Dončića dobil epilog. Po tem ZAPISU NI VEČ DVOMA

Obračun Dallasa in Sacramenta še vedno odmeva.

Odločitev, da Dončić ni dobil priložnosti s prostih metov ob prekršku Coryja Josepha v zadnjem napadu Dallasa, je bila napačna. Tako so priznali sodniki obračuna v tako imenovanem 'poročilu zadnjih dveh minut', ki ga oddajo ob tovrstnih napetih zaključkih.

Do zdaj so proti Sacramentu šle kar tri odločitve sodnikov v zadnjih minutah, ko so ti priznali napako, zdaj pa je odločitev pripadla v korist Kingsom.

Tako je bilo tudi v Dallasu ob zadnjem napadu Dončića in metu za izenačenje. "Joseph (Sacramento) se je dotaknil Dončićevega (Dallas) komolca ob odrivu in ga s tem oviral pri poskusu meta," pravi uradno poročilo.

Jasno je, da pritožba Dallasa ni mogoča, prav tako pa niso mogli zahtevati preverjanja, saj sodniki niso zapiskali ničesar (Luke Walton je sicer prekinil igro, ko je vzel minuto odmora, op. p.).

Dončić in druščina so sicer skoraj obrnili zaostanek 24 točk v svojo korist, ob koncu pa jim je uspel niz 16:2, s katerim so prišli do zadnjega napada in možnosti za podaljšek/zmago, kar pa se po zaslugi sodniške ekipe ni zgodilo.